UITVERKOCHT: Belle en het Beest (4+) | Theater Terra

- Aanbieder
- TAQA Theater De Vest
- Uitvoerder
- -
- Disciplines
- Dans / Muziek / Theater
- Leerjaar
- 1 / 2 / 3
- Gemeenten
- Alle gemeenten
- Soort activiteit
- Voorstelling
Omschrijving
Theater Terra gaat onverminderd door met de ene na de andere fraaie musical op de planken te zetten met poppenspel, inventieve decors, goede spelers en nieuwe muziek.
Na ‘Rapunzel’, ‘Sneeuwwitje’ en ‘Jungleboek’ valt ‘Belle en het Beest’ een eigen en fantasierijke make-over te beurt. Laat je betoveren door een sprookje dat zo oud is als de liefde zelf. Wanneer de vader van een hecht gezin op reis moet om het geluk van de familie veilig te stellen, komt hij terecht in een kasteel. In de tuinen plukt hij een roos voor zijn dochter Belle. Dan verschijnt zijn gastheer: het Beest, die wil dat Belle naar zijn kasteel komt. Ziet Belle op tijd in dat het Beest eigenlijk een prins is, die alleen door ware liefde gered kan worden?
Eigenschappen
- Onderwijstype
- PO en SO
- Duur
- 65 minuten
- Locatie
- Theater
Kosten
- Basis prijs Alle gemeenten (p.p.)
- € 4,50
Beschikbaarheid 2024/2025
- Datum(s)
- 31 maart 2025
Beschikbaarheid 2025/2026
- Niet beschikbaar
Kenmerken
- Disciplines
- Dans / Muziek / Theater
- 21ste eeuwse vaardigheden
- Kritisch denken / Culturele en sociale vaardigheden
Waarderingen
Prachtige voorstelling
We hebben genoten van de voorstelling. Fijn dat we van te voren wat voorbereidend werk konden doen en de kinderen konden vertellen wat hun te wachten stond. In het theater was het goed geregeld met de plaatsen en de plekken voor de jassen. Het stuk was dynamisch en goed te volgen maar sommige zinnen waren onverstaanbaar of moeilijke taal voor kleuters. We hebben een mooie ochtend gehad. Heel fijn dat kleuters zo kunnen kennismaken met het theater.
Belle en het beest
Mooie voorstelling, veel te zien, passend bij onze groep 4 van het SBO, mooie decors en verlichting, goed geluid. De voorstelling was in de grote zaal. Hierdoor moesten de kinderen heel lang wachten voordat het begon.
Belle en het Beest
Mijn kleutergroep en ik vonden dit theaterstuk ontzettend leuk en mooi vormgegeven. De kostuums en het decor waren prachtig. Qua niveau was het heel passend bij de leeftijd, ondanks dat sommige stukjes met het beest wat spannend waren.